MENÜ

+90 236 230 00 30

KURUMSAL


HAKKIMIZDA

 

Egebey İnşaat 1983’ten günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Egebey, özellikle ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana inşaat taahhüt alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için özgün tecrübesini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş; böylelikle konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır. Egebey İnşaat, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

 

 

Vizyonumuz

 

  • Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütler harfiyen yerine getirilerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunulur.
  • İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranılır.
  • Egebey İnşaat imzası taşıyan her proje, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliğe sahiptir. Mühendislik ve mimarlık birimlerindeki profesyonel ekibin amacı en son teknoloji ekipmanlar ile daima en yüksek kaliteyi sağlamaktır.
  • Egebey İnşaat’ın standartları, uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
  • Sektörün ileri gelen şirketleri arasında yer almak, en ince ayrıntıları bile önemseyerek mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. Bu noktada, Egebey İnşaat için ‘Sıfır Hata’ prensibi hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her detay sürekli sorgulanır, yeniden incelenir, daha iyi ve etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

 

 

Misyonumuz

 

İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Egebey İnşaat’ın misyonu; ofislerinde şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığı projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceğimiz çalışmaların teminatıdır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle başlayan ilişkilerin kalıcı dostluklara dönüşmesi Egebey İnşaat’ın sahip olduğu en büyük değerdir.

Kariyer & Teklif Alın

15 yıllık tecrübemizi siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz. Bizimle birlikte büyüyen, gelişen ve üreten müşterilerimize teşekkürlerimiz sunarız.

Teklif Alın

Tüm ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

Egebey İnşaat’da Kariyer

Sen de kendine güveniyorsan hemen bizimle iletişime geç ekibimize katıl.

Kariyer Başvurusu

Copyright © 2021 Egebey İnşaat, Tüm Hakları Saklıdır.